top of page

סקין בוסטר - Skin Booster

סקין (עור) בוסטר (מחזק, מעורר)

סקין בוסטר הוא מוצר מוביל שמטרתו בשונה מחומצה היאלורונית רגילה היא לא לתת נפח, אלא לשפר את מרקם העור.

סקין בוסטר מורכב מחומצה היאלורונית ״דלילה״, בריכוז נמוך עם יכולת ספיחת נוזלים עצומה.

סקין בוסטר מוזרק באופן מפושט שטחית לעור, כך שהוא נותן לעור לחות, מפחית קמטוטים, נותן לעור ברק ואדמומיות צעירה, מפחית את פתחי בלוטות החלב בעור, מחליקו ומשפר את איכות ומרקם

העור.

למי מתאים הטיפול בסקין בוסטר?

הטיפול בסקין בוסטר מתאים לכל מטופל ומטופלת המבקשים להקנות לעורם מראה צעיר וקורן יותק אנשים שיש להם חטטים בפנים / צלקות אקנה עור לא אחיד. עם השנים העור הופך לדק יותר, יבש, פריך, חיוור, צהוב ומקומט. סקין בוסטר עונה על המצבים הללו ולהחזיר עטרה ליושנה.

 

לאילו אזורים מקובל להשתמש בסקין בוסטר?

לחיים – הלחיים תופסות את מרבית עור הפנים, באזור הלחיים מופיעים קמטוטים קורנים בצידי העיניים (״רגלי עורב״), היכולים לרדת בגיל מתקדם אלכסונית לאורך כל הלחי ובגיל מאוחר יותר אף להפוך לקמטוטים צולבים, המזכירים אדמה חרוכה.

סקין בוסטר יכול לשפרם באופן ניכר, בלי לנפח את מראה הלחיים.

סביב הפה – אחת הבעיות הקשות ביותר לטיפול הם הקמטים סביב השפתיים. תופעה זאת נפצוה בעיקר אצל נשים (עקב עורן הדק) ומעשנות (עקב דיקוק העור הנוסף כתוצאה מהעישון וקימוץ השריר הטבעתי של הפה). הטיפול בסקין בוסטר יכול להפחיתם באופן ניכר.

הסנטר – הסנטר הופך למקומטט ובעל חוסר אחידות (בעל מראה עור תפוז) עקב הדקקות העור, איבוד השומן והתחזקות השריר באזור.

לא מקובל להשתמש בסקין בוסטר למצח, תחת העיניים ולצוואר, מכיוון שהקמטים במצח נובעים בעיקר מפעילות השרירים באזור והטיפול המקובל הוא בעיקר בוטוקס. לעומת זאת, תחת העיניים אנו חוששים מנפיחות יתר עקב ספיחת הנוזלים ובצוואר הנפילות לא יחלפו עם הטיפול בסקין בוסטר (הטיפול המיטבי לצוואר הוא מתיחת צוואר).

בנוסף, סקין בוסטר יעיל בטיפול לצלקות אקנה, זאת עקב ניפוח העור וישורו על ידי מילויי השקעים הנוצרים מהצלקות.

מה ההבדל בין סקין בוסטר לטיפול בפרופילו?

פרופילו הוא מוצר של חברת איבסה, הנותן מענה גם הוא למרקם ואיכות העור. הטיפול בפרופילו הוא לא מפושט כמו בסקין בוסטר, התוצאה בסקין בוסטר מידית (בשונה מפרופילו שלוקחת מספר שבועות). ניתן לשלב בין השניים כדי להשיג תוצאה מקסימלית.

 

מה ההבדל בין סקין בוסטר למזותרפיה?

במזותרפיה מחדירים חומצה היאלורונית, ויטמינים ונוגדי חימצון לעור. במזותרפיה אין אפקט מלחך וכמות הנוזלים שהעור סופח מופחתת.

 

כיצד מבוצע הטיפול בסקין בוסטר?

הטיפול בסקין בוסטר מבוצע במזרק מיוחד, עם פטנט רשום, היוצר טיקטוק בזמן ההזרקה, כך שניתן להזריק כמויות קבועות ומדויקות בשמיעה לבד בלי להביט על השנתות. ההזרקה מבוצעת באופן אחיד עם שינוי כיוון המחט לכל הכיוונים (״שמש״), מבוצעות דקירות מרובות וכך החומר מוזרק באופן אחיד ומפושט. ההזרקה מבוצעת אל תוך העור השטחי. מקובל להזריק בטיפול הראשון שני מזרקים (אחד לצד ימין והשני לשמאל). לאחר 6 שבועות מבוצעת הזרקה נוספת של מזרק אחד בלבד. הטיפול מחזיק מעמד לשנה ולאחר חצי שנה מקובל לבצע טיפול נוסף של מזרק אחד לתחזוק.

 

מה הם טווחי במחירים בישראל להזרקת סקין בוסטר?

טווחי המחירים משתנה בין המרפאות השונות בישראל בהתאם לניסיון הרופא, סוג התמתחותו וכדומה. מחיר סקין בוסטר למזרק נע בין 1500-3000 ₪, לרוב ניתן כסדרה של 3 טיפולים בעלות של כ-8000 שקל.

מה הם תופעות הלוואי של סקין בוסטר?

כמו כל הזרקה של חומצה היאלורונית יתכנו שטפי דם שיחלפו כשבועיים לאחר הטיפול, בסקין בוסטר עקב השטחיות של ההזרקה, כמות הדקירות המרובה וה״משחק״ תחת העור במהלך ההזרקה, הסיכוי אף גבוה יותר.

גבושושיות – הזרקה שטחית מדי יכולה ליצור גבשושיות בעור שיחלפו רק לאחר מספר ימים.

בצקות – בעיקר בטיפול בקמטים סביב השפתיים תתכן בצקת ונפיחות מהותית, עקב ספיחת הנוזלים הראשונית שיחלפו לאחר מספר ימים.

תופעות לוואי נוספות אפשריות (שלא יצא לי להתקל בהן בסקין בוסטר) הם זיהומים, נמקים בעור, סבל של העור, גרנולומות.


לייעוץ וקביעת טיפול צלצלו 2083*

Beauty%20in%20Natural%20Makeup_edited.jpg
bottom of page