top of page
7f0603d4-c15b-41f4-8207-89550da14df3.jpeg
ירון.JPG

מילוי קמטים

טיפולי הזרקות בחומצה היאלורונית בחומרים הכי איכותיים של גובידרם ורסטילן , במספר אזורים בפנים הנחוצים להעלמת פגעי הזמן וההתבגרות לקבלת מראה צעיר יותר, רענן ובריא.

ההזרקות לפנים נועדו למילוי נפחים ועור נפול , להעלמה ויישור קמטים לעיצוב וייפויי הפנים. 

מילוי קמטוטים - מילוי קמטוטים סביב הפה וסמוך לעין למראה חלק וצעיר וריענון העור.

מילוי רקות - בעבור השנים קיימת נסיגת רקות והן שוקעות, בהזרקה של דקות ספורות ניתן למלא ולמנוע את המראה הנסוג והשקוע שלהן. ההזרקה של החומצה ההיאלורונית ברקות מייצרת תוצאה של מבט רענן וחיוני. מייפה ומצעיר את קונטור בשליש העליון של הפנים ושל פתיחת העין.

מילוי מריונטות - האזור שיורד מצידי השפתיים עד לסנטר הופך לנפול אזור ונותן מראה של בולדוג ועל שם זה אלו ניקראים "הבולדוגים". בהזרקה של חומצה היאלורונית סמיכה ניתן להחזיר את פגעי הזמן ולמצק חזרה את אזור השליש התחתון של הפנים.

מילוי נאזולביאל - אזור הנאזולביאלי בין אף לפה מתחיל לקבל צורה נפולה כבר מאמצע שנות ה 20 דבר שהולך ומחריף בעבור השנים. מילוי ועיצוב מחדש בהזרקת חומצה של האיזור הנאזולביאלי תוך דקות ספורות משווה מראה צעיר בשנים רבות , כמו גם מרענן את השכבה הפנימית של העור.

חידוש רקמות העור בפרופילו - בהזרקת חומר הפרופילו ניתן לחדש, לשפר ולבנות את עור הפנים ובכך למתוח את הקמטים באזורים שונים של הפנים, הדקולטה, צוואר והידיים. הזרקת פרופילו לוקחת מספר דקות והטיפול כולל שלושה סבבים. המטרה להצעיר את העור.

הזרקות רדיאס - מעודד ייצור קולגן, מייצר מילוי חזק ויכולת הרמה משמעותית, בנוסף ניתן לדלל ואז עשוי להתאים בטיפול משולב (עם RF) באופן שטחי (סימני מתיחה למשל). 

מיצוק עור הפנים בלייזר בשיטת הטיקסל - להצערת עור הפנים בטכנולוגיה ייחודית, שמעניקה תוצאה של הצערה.

הצערת הפנים בלייזר - קילוף כימי נועד לקלף את שכבות העור החיצוניות ועל ידי כך לתת לעוד מראה חלק יותר, נטול קמטים, צלקות, נקבוביות וכתמים. טיפולי לייזר משפרים באופן ניכר את מוצקות העור ומביאים לצמצום דרמטי בקוטר נקבוביות, הבהרת כתמים חומים, החלקת צלקות אקנה והעלמת קמטוטים.

לייעוץ וקביעת טיפול צלצלו 2083*

bottom of page